اخبار مهم
Home / فضای مجازی / تویوتا تجربه رانندگی متصل به شبکه را هوشمندتر می کند.
471378_748.jpg

تویوتا تجربه رانندگی متصل به شبکه را هوشمندتر می کند.

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، Toyota Connected همکاری این شرکت با مایکروسافت را برای افزایش قدرت نفوذ فناوری ابری خودروی Azure را گسترش خواهد داد تا تجربه رانندگی متصل به شبکه را هوشمندتر کند. به بیان دیگر، این خودروساز قصد دارد با گردآوری و ارائه خدمات پیش بینی از قبل، محتوایی و حسی ادراکی نحوه رانندگی شما را با کمک فناوری متحول کند.

به علاوه، برای این خدمات جدید، این شرکت جدید خدمات تجزیه تحلیل داده‎ها را نیز برای سایر شرکت‎ها و ارگان‎های دولتی نیز انجام خواهد داد تا بتوانند توسعه محصولات خود را راحت‎تر انجام دهند. در صدر پروژه‎های مرتبط با داخل خودروی این شرکت، شعبه مستقر در تگزاس همچنین خدمات اتصال اینترنت اشیا خانگی، قابلیت‎های ایمنی، ارتباط شهرهای هوشمند با یک دیگر و چند نمونه خدمات دیگر را نیز بر عهده خواهد گرفت. هنوز جزئیات کاملی در مورد این پروژه‎ها در دسترس نیست، اما تویوتا نمونه‎های زیادی از نحوه عملکرد آن را ارائه کرده است. Toyota Connected وظایفی نظير توسعه یک سیستم ناوبری که توانایی یادگیری عادات رفتاری شما را خواهد داشت، تعیین خسارت بیمه اتومبیل که بر اساس الگوهای رانندگی شما و سیستم‎های اتصال وسایل نقلیه به یک دیگر عمل کرده و اطلاعات و وضعیت ترافیک را به صورت بلادرنگ به اشتراک می‎گذارد را بر عهده دارد.

مدیرعامل تازه منصوب شده Toyota Connected، زک هیکز می‎گوید: «Toyota Connected مشتريان ما را از دردگیر شدن با پیچیدگی‎های فناوری آزاد می‎کند. این پروژه زندگی را آسان‎تر کرده و به ما کمک می‎کند به اصل انسانی خود بازگردیم.»

تویوتا همچنین طی چند ماه گذشته اقدامات بزرگی را در رابطه با وسایل نقلیه خودران مستقل و صنعت روباتیک برای آینده در حال تغییر شیوه رانندگی انجام داده است. هر چند این شرکت به احتمال زیاد همین حالا هم چندین پروژه عملی را در دست انجام دارد، اما برای رقابت با سایر خودروسازان در بخش خدمات باید راهی طولانی را طی کند. به عنوان مثال، شرکت فورد از قبل خدمات GoPass, GoDrive و FordPass را برای انجام کارهای پارک، اشتراک راندن، نگهداری و تعمیر و برخی خدمات دیگر به اتمام رسانده است.

منبع: اخبار داغ

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل