اخبار مهم
Home / سیاسی / تهیه دستور العمل نحوه تبلیغات کاندیداها در فضای مجازی
372702_724.jpg

تهیه دستور العمل نحوه تبلیغات کاندیداها در فضای مجازی

 به گزارش گروه سیاسی سایت خبری،محمد حسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور در گفتگویی با اعلام اینکه تبلیغات قانونی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی از پنجشنبه ۲۹ بهمن ماه آغاز می شود و یک هفته ادامه خواهد داشت اظهار داشت : تبلیغات زودهنگام انتخاباتی تخلف محسوب می شود و گزارش های دریافتی حاکی از رعایت اخلاق مداری و قانون در سراسر کشور و تخلفات حداقلی است .
معاون سیاسی وزیر کشور با اعلام اینکه با تخلف انتخاباتی در فضای مجازی برخورد خواهد شد افزود : بر اساس مصوبه شورای عالی فضای مجازی موضوع بررسی تبلیغات در فضای مجازی به وزارت کشور محول شد و قرار است دستور العمل لازم در این زمینه ظرف امروز و فردا تهیه و با امضای وزیر کشور به سراسر کشور ابلاغ شود .
مقیمی درباره تبلیغات گروه های سیاسی پیش از زمان رسمی تبلیغات نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت : اینگونه تبلیغات بدون ذکر نام نامزدهای مورد حمایت گروه های سیاسی صرفاً با هدف دعوت مردم برای شرکت در انتخابات صورت می گیرد و به ایجاد فضای شور انتخاباتی در جامعه کمک خواهد کرد و منع قانونی ندارد .
رئیس ستاد انتخابات کشور در پایان مردم را به حضور گسترده در انتخابات هفتم اسفند در همان ساعات اولیه شروع رأی گیری دعوت کرد .
انتهای پیام/

می فایل