اخبار مهم
Home / اجتماعی / تمدید مهلت ارایه مدارک برای واجدین شرایط طرح ترافیک/ اجرای طرح های جدید از اول اردیبهشت
456484_274.jpg

تمدید مهلت ارایه مدارک برای واجدین شرایط طرح ترافیک/ اجرای طرح های جدید از اول اردیبهشت

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، مصطفی قنبرنژاد با اشاره به اینکه مجوزهای طرح ترافیک ۹۴ تا پایان فروردین اعتبار دارد، گفت: ارائه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نیز تا پایان فروردین برای همه گروه های مشمول اعم از حقیقی، حقوقی و خبرنگاران تمدید شده است.

وی با بیان اینکه مشمولان دریافت آرم طرح ترافیک که تاکنون موفق به ارایه مدارکشان به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نشدند تا پایان فروردین می توانند با مراجعه به تمامی دفاتر خدمات الکترونیک شهر نسبت به ارایه مدارک خود اقدام کنند، گفت: این مهلت بار دیگر تمدید نمی شود.

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک تصریح کرد: تاکنون بالغ بر۸۰ درصد ای دی کارت های سال ۹۵ توزیع وآن دسته از متقاضیان اعم سهمیه بگیرها و افرادحقیقی و حقوقی که ای دی کارت سال ۹۵ را دریافت نکرده اند به علت عدم ارائه مدارک در زمان مقتضی بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه ازچند سال گذشته محدوده طرح ترافیک و از سال گذشته محدوده زوج وفرد نیز مجهز به دوربین های پلا ک خوان شده و ثبت تخلف از طریق دوربین شده است، گفت: ای دی کارت ها تنها جنبه استفاده در شبکه حمل ونقل ریلی و درموارد خاص مثل تشدید محدودیت های ترافیکی آلودگی هوا جهت ارائه به مامورین محترم راهور را دارد.

وی یادآور شد: قطع به یقین از تاریخ یک اردیبهشت فقط مجوزهای ۹۵ مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج فرد هستند.
انتهای پیام/

می فایل