اخبار مهم
Home / فرهنگی / تخفیف ۳۰ درصدی بلیط قطار به دانشجویان شهرستانی جهت حضور در نمایشگاه کتاب تهران
479600_281.jpg

تخفیف ۳۰ درصدی بلیط قطار به دانشجویان شهرستانی جهت حضور در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری به نقل از روابط عمومی  ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی نمایشگاه کتاب تهران، رامیز قلی نژاد با اشاره به توافق بین شرکت حمل و نقل ریلی رجا و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ارایه تخفیف به دانشجویان شهرستانی به منظور حضور در نمایشگاه کتاب تهران گفت: دانشجویانی که جهت بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب  به تهران سفر می کنند از تخفیف ۳۰ درصدی بلیط قطار از سوی شرکت حمل و نقل ریلی رجا برخوردار می شوند.
 
قلی نژاد افزود: بر اساس هماهنگی های انجام شده معاونت امور فرهنگی فهرست نهایی دانشجویان را به شرکت حمل و نقل ریلی رجا ارسال می کند و این شرکت، تسهیلات در نظر گرفته شده را به داشجویان ارائه می دهد.
 
قلی نژاد تاکید کرد: دانشجویانی که نام آن ها در فهرست مذکور قرار گرفته باشد، در زمان خریداری  بلیط قطار به صورت خودکار از تسهیلات درنظر گرفته شده بهره مند خواهند شد.
 
بر اساس این گزارش، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با سامانه ارتباطات با مشتريان رجا به شماره ١٥٣٩ ( تهران ) و ٥٥١٢٢٤١٧ ( شهرستان ها) تماس بگیرند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

انتهای پیام/

می فایل