اخبار مهم
Home / اجتماعی / تحویل ۲ هزار واحد مسکونی به خانواده های دارای ۲ فرزند معلول
486114_825.jpg

تحویل ۲ هزار واحد مسکونی به خانواده های دارای ۲ فرزند معلول

به گزارش خبرنگار گروه جامعه سایت خبری، حبیب الله بوربور رئیس هیئت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور در مجمع خیرین کشور تاکید کرد: در حال حاضر ۱۲ مجمع خیرین در کشور فعال است که هر کدام از آنها در موارد مختلف اقدام به فعالیت و ساخت و ساز می کنند.
وی افزود: از ساخت مدرسه و مسجد گرفته تا پیگیری امور عمرانی ساخت بیمارستان، شیرخوارگاه و خوابگاه در دستور کار مجمع خیرین کشور قرار دارد.
رئیس هیئت مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور با اشاره به همکاری سازمان اوقاف با این مجمع خاطرنشان کرد: مقرر شده از این پس هر خیری که اقدام به ساخت مجموعه جدیدی می کند با همکاری سازمان اوقاف یک نماد برای آن خیر تعریف شود.
بور بور ادامه داد:  با این کار وقف ها ادامه دار بوده و امور خیر نیز به مردم کشور شناسانده می شود
 در ادامه این برنامه هاشم سلیمی آشتیانی عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور نیز تصریح کرد: مجامع خیرین به هیچ نهاد سیاسی وابسته نیست و خیرین کشور تنها برای کمک نیازمندان در صحنه ی خدمت حاضر شده اند.
وی افزود: هم اکنون خدمات مختلفی به نیازمندان ارائه می شود و کمک های خیرین تنها به یک موضوع خاص خلاصه نمی شود.
عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور با اشاره به همکاری خیرین با بیمارستان ها خاطرنشان کرد: در حال حاضر بخشی از هزینه های بیمارستان های شفا، امام حسین ،بهارلو، مفید، بوعلی، بهرامی، آرش، جواد الائمه و مکتب الزهرا از سوی خیرین تامین می شود.
سلیمی آشتیانی با اشاره به اقدامات خیرین کشور در راستای احساس شیرخوارگاه اذعان کرد: شیرخوار گاه شبیر  و حضرت رقیه در تهران و همچنین شیرخوارگاه ایلام و البرز از سوی خیرین بازسازی و یا احداث شده اند و تلاش کرده ایم در این بخش عملکرد قابل قبولی را ارائه کنیم
عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور با ارائه آماری از تعداد مسکن های واگذار شده به معلولان گفت: از تعداد ۹ هزار خانواده دارای دو معلول به بالا اکنون بیش از ۲ هزار خانواده صاحب مسکن شده اند و روند تهیه مسکن برای معلولان ادامه خواهد یافت.
انتهای پیام/

می فایل