اخبار مهم
Home / اجتماعی / تحصیل بیش از ۴ میلیون دانشجو در دانشگاه‌های کشور
401846_365.jpg

تحصیل بیش از ۴ میلیون دانشجو در دانشگاه‌های کشور

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، مجتبی صدیقی  در بیست و هفتمین گردهمایی روسای مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه‌ها که در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، گفت: کار جدی و اصلی که سال جاری صورت گرفت، اجرای طرح سیمای اجتماعی دانشجویان بود که به واسطه این طرح موفق شدیم به شناختی از آسیب‌های اجتماعی دانشگاه‌ها برسیم.

وی ادامه داد: نتایج این طرح برای مسئولان ارکان‌های مختلف ارائه شد، گرچه بخش‌هایی از آن به صورت محرمانه بود، ولی در مجموع اجرای این طرح باعث شد شناخت خوبی در خصوص مسائل و مشکلات دانشجویان داشته باشیم و در سال ۹۵ قرار است این مسئله را با مشارکت بیشتر دانشگاه‌ها پیگیری کنیم. همچنین مقرر شده در سال آینده دانشجویان دانشگاه آزاد، پیام نور، جامع علمی کاربردی و فنی و حرفه‌ای نیز به صورت جدی‌تر در این برنامه حضور داشته باشند.

رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان این مطلب که در حال حاضر ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار دانشجو در دانشگاه‌ها مشغول تحصیل هستند، گفت: با اجرای طرح سیمای اجتماعی دانشجویان می‌توانیم به این مسئله دست یابیم که دانشجویان در چه شرایطی زندگی کرده و با چه مسائلی روبرو هستند که همین کمک می‌کند تا بتوانیم اقدامات لازم را در راستای رفع مشکلات انجام دهیم.

انتهای پیام/

می فایل