اخبار مهم
Home / اجتماعی / بیش از ۴۴ درصد از دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی، دختران هستند
394657_317.jpg

بیش از ۴۴ درصد از دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی، دختران هستند

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، میرزاده از مسئولیت پذیری بانوان در سطوح مختلف مدیریتی ابراز خرسندی کرد و گفت: باعث خوشحالی است که فرهنگ فکری برای مسئولیت پذیری و رفع موانع با تشکیل شورای راهبردی زنان فرهیخته، شکل گرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار  کرد: این دانشگاه دارای ۴۰۰ واحد، ۶۰۰ مدرسه سما، ۱۱۰ آموزشکده سما و یک میلیون و ۷۰۰هزار دانشجوست که بیش از ۴۴درصد آنان را دختران تشکیل می‌دهند که بیانگر آن است که در بزرگترین دانشگاه حضوری جهان، مسئولیت‌های بزرگی در حوزه بانوان پیش روی ماست.

میرزاده به تخصیص بودجه برای شورای راهبردی زنان فرهیخته اشاره کرد و افزود: در هیأت امنای استان‌ها بودجه مشخصی در برنامه ششم توسعه دانشگاه آزاد اسلامی که از سال ۹۵ آغاز و تا سال ۱۴۰۴ ادامه دارد، برای سیاست‌ها و برنامه ریزی‌های شورای راهبردی زنان فرهیخته در تمامی استان‌ها در نظر گرفته شده است.

وی به حضور بانوان در سطح روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: ۸ نفر از روسای واحدهای دانشگاهی، بانوان هستند که با وسواس و جدیت، امور را انجام می‌دهند و توانسته اند در مدت کوتاهی، برنامه‌های دانشگاه را به خوبی و درستی انجام دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: در سازمان مرکزی ۱۸ مشاور و مدیر، ۴۵ عضو شوراهای مختلف، ۸ نفر در سازمان سما و… در سطوح مدیریتی مشغول فعالیت هستند که به این ترتیب باید گفت در سطوح مختلف از مدیر گروه تا رئیس واحد و مدیر سازمان مرکزی، مجموع زنان مدیر دانشگاه به هزار و ۱۸۴ نفر می‌رسد.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم در تمامی زمینه‌های اجتماعی، از همکاری بانوان به نحو احسن استفاده کنیم. تجربه نشان داده، بانوان در مسئولیت‌هایی که نیاز به پیگیری و جدیت دارد، بهتر توانسته اند انجام وظیفه کنند.

انتهای پیام/

می فایل