اخبار مهم
Home / فضای مجازی / بهترین مودم های قابل حمل از نگاه کاربران
468170_982.jpg

بهترین مودم های قابل حمل از نگاه کاربران

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، اگر تنها قصد استفاده از مودم برای وب‌گردی و بررسی ایمیل‌های کاری را دارید، شاید بدون نیاز به مصرف زیاد از داده‌‌ها، بتوانید کار خود را انجام دهید. با این حال، اگر نیت شما اتصال چند دستگاه به مودم وای‌فای است، برنامه‌ریزی خود را برای استفاده مقدار بیشتری از داده در نظر بگیرید تا از خرج‌های بیش از اندازه احتمالی جلوگیری نمایید. حال در این گزارش با ما همراه باشید تا بهنرین مودم های قابل حمل ویژه مسافرت را به شما معرفی کنیم.


۱. ZTE Falcon


۲ZTE Falcon مودم وای‌فای انحصاری برای اپراتور T-Mobile است، که طراحی مفهومی و وزن سبکی را (کمی بیشتر از ۴ اونس) برای آن ایجاد نموده‌اند. این وسیله می‌تواند از اتصال وای‌فای ۸۰۲٫۱۱b/g/n و حداکثر ۱۰ دستگاه پشتیبانی نماید و داده‌ها را با استفاده از شبکه ۴G انتقال دهد. باتری این گجت قادر است تا هفت روز آماده به کار باقی بماند. قیمت این دستگاه آن را جز گزینه‌های مناسب برای انتخاب قرار می‌دهد.

Huawei E5330 .۲

بهترین مودم های قابل حمل از نگاه کاربران


۳Huawei E5330 یک مودم قابل حمل مقرون به صرفه و زیباست که محدودیت‌های رایج را ندارد، بنابراین به خریداران آن اجازه می‌دهد تا سرویس‌دهنده دلخواه خود را انتخاب کنند. اتصال به شبکه با این دستگاه حداکثر می‌تواند از فناوری +۳G HSPA پشتیبانی نماید، بنابراین قادر نیست تا داده‌ها را با بیشترین سرعت وای‌فای منتقل کند، هرچند که می‌تواند از پس عواملی مانند وب‌گردی و چک‌کردن ایمیل بربیاید. هواوی این دستگاه را با دو رنگ سفید و سیاه ارایه می‌دهد.

۳. ZTE Spro 2 Smart Projector

بهترین مودم های قابل حمل از نگاه کاربران

این گزینه ویژگی‌های بسیاری را در مقایسه با مودم‌های وای‌فای دیگر شامل می‌شود. ZTE Spro 2 دارای سیستم‌عامل اندروید است و به پروژکتور داخلی مجهز شده‌ که می‌تواند تصاویر را با کیفیت ۷۲۰p و اندازه ۱۰ فوت به نمایش بگذارد. نمایشگر لمسی ۵ اینچی، باتری عظیم، پشتیبانی از پورت USB و Spro 2 ،HDMI را به دستگاه قدرتمندی تبدیل نموده‌ تا بتواند از شبکه نسل ۴ AT&T استفاده می‌نماید.


/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل