اخبار مهم
Home / سیاسی / برجام تا به امروز گرهی را از مشکلات کشور باز نکرده/ بخش تولید آسیب بسیاری متحمل شده است
429934_264.jpg

برجام تا به امروز گرهی را از مشکلات کشور باز نکرده/ بخش تولید آسیب بسیاری متحمل شده است

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت خبری درباره عملکرد دستگاه‌های اجرایی کشورمان در توجه به بخش تولید اظهار کرد: متأسفانه نهادهای اجرایی و به خصوص دولت یازدهم درسال ۹۴ در بخش تولید موفقیت‌های آنچنانی نداشته‌اند.

وی تأکید کرد: درست است که تلاش‌هایی از سوی دولتمردان در بحث توجه به تولید صورت گرفت است اما تمام ذهن و نگرش دولت یازدهم در سال ۹۴ به بحث سیاست خارجی و برجام معطوف بود از این رو دولت وقت زیادی برای پرداختن به مباحث دیگر نداشته است.

عضو جامعه روحانیت مبارز تأکید کرد: متاسفانه رکودی که امروز در کشور حاکم شده است نتیجه عدم توجه دولتمردان به بحث تولید و معیشت مردم است روندی که به هیچ و جه قابل قبول نیست.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: اگر دولت دهم تلاشی را که برای برجام به کار بست تا تحریم‌ها از بین برود به صورت عینی و عملی در جامعه ما محقق شود به طور حتم کشور شرایط جدیدی را تجربه خواهد کرد اما تا به امروز متاسفانه با رفع برخی از تحریم‌ها گرهی از مشکلات کشور باز نشده است.

وی اظهار کرد: امیدوار هستیم با توجه به اتمام بحث هسته‌ای دولت یازدهم در سال ۹۵ با رویکردی مشخص در جهت حل مشکلات کشور در ابعاد سیاست داخلی نیز وارد عمل شود.

انتهای پیام/

می فایل