اخبار مهم
Home / فضای مجازی / برای سر در آوردن از شاهکار جیمیل کلیک کنید + آموزش
478098_640.jpg

برای سر در آوردن از شاهکار جیمیل کلیک کنید + آموزش

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، گاهی اوقات شاهد دریافت نامه هایی هستیم که هرگز در آن ها عضو نشده ایم و حتی نمی توانیم در آن ها لینکی برای لغو عضویت پیدا کنیم، یا اینکه تمایلی نداریم، محتوای خاصی از ایمیلی را دریافت کنیم.

از آن جایی که به راحتی نمی توان، ارسال کنندگان ایمیل را در جیمیل بلاک کرد اما شما می توانید کاری کنید که ایمیل های ارسالی از مخاطبین دلخواه را مستقیما به سطل زباله یا فولدر هایی از این دست منتقل کنید. راهکارهای زیر را دنبال کنید و از این قابلیت حرفه ای لذت ببرید.

آموزش بلاک کردن لیست مخاطبین در جیمیل

گام اول:
ابتدا یک افزونه از در گوگل دانلود کنید
اگر شما کاربر گوگل کروم هستید، می توانید با نصب افزونه ی  Block Sender for Gmail کار خود را شروع کنید.گام  دوم:

حالا به راحتی جیمیل را باز کنید و به سراغ ایمیلی بروید که می خواهید آن را بلاک کنید.

در اینجا یک گزینه به نام block مشاهده می کنید که در نوار ابزار بالای ایمیل قرار می گیرد. روی این گزینه و دکمه کلیک کنید. با این کار به شما هشداری داده می شود که فرد مورد نظر را بلاک کرده اید.  البته این افزونه به شما قابلیت های دیگری هم می دهد . برای مثال می توانید تمام ایمیل هایی که از دامنه ی مورد نظر برایتان ارسال می شود را به طور کلی بلاک کنید.

برای سر در آوردن از شاهکار جیمیل کلیک کنید + آموزش

در صورتی که بخواهید فرد را از بلاک در آورید می توانید به راحتی روی undo کلیک کنید. وقتی بخواهید فرد را از بلاک در بیاورید می توانید روی ایمیل فرد مقابل کلیک کنید و در همان مکانی که block را کلیک کرده اید دکمه ی un block را بزنید.

برای سر در آوردن از شاهکار جیمیل کلیک کنید + آموزش

این قابلیت یک شاهکار جیمیل است که موجب می شود بخاطر ایمیل های مزاحم، اکانت خود را عوض نکنید.

/انتهای پیام/

سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

می فایل