اخبار مهم
Home / فرهنگی / بخشی از لوکیشن پروژه "حضرت موسی(ع)"در شهرک سینمایی دفاع مقدس خواهد بود/هنرمندان صالح و سالم را برای بازی دعوت می‌کنم
396014_411.jpg

بخشی از لوکیشن پروژه "حضرت موسی(ع)"در شهرک سینمایی دفاع مقدس خواهد بود/هنرمندان صالح و سالم را برای بازی دعوت می‌کنم

فرج الله سلحشور کارگردان پروژه “حضرت موسی (ع)” در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون سایت خبری گفت: ساخت این مجموعه از طرف صدا و سیما تائید شده است و بحث مسائل مالی هم حل شده و ایراداتی مربوط به فیلمنامه مطرح شد که بسیار جزئی است.
 
وی ادامه داد: حتی اگر همه شرایط برای کار و زمان کلید خوردن این پروژه محیا شود من فکر می کنم مشکلات و درگیری ما تازه شروع می‌شود و زمان زیادی می برد.
 
سلحشور با توجه به نگارش فیلمنامه و تعداد قسمت‌های سریال” حضرت موسی (ع)”تصریح کرد: پیش بینی ما بر این است که کار در ۷۲قسمت تهیه و تولید شود ولی ما می توانیم تا ۸۰قسمت هم سریال را بسازیم.
 
کارگردان سریال “یوسف پیامبر” با اشاره به حضور بازیگران این پروژه اظهار داشت: بازیگران سالم و صالح زیادی در ذهن من هستند که تا قطعی نشدن زمان پیش تولید نامی از آنها نمی‌آورم.
 
سلحشوردرباره لوکیشن های احتمالی کارتصریح کرد: بخشی از لوکیشن های این سریال در شهرک سینمایی دفاع مقدس خواهد بود و برای ضبط بعضی از قسمت های “حضرت موسی(ع)” به شهرستان ها سفر می‌کنیم.
 
وی درباره عوامل این پروژه گفت: جمال شورجه تهیه‌کننده و خودم نویسنده و کارگردان سریال “حضرت موسی(ع)” هستم و دیگر عوامل زمان آغاز پیش تولید مشخص می‌شود.

 این گفت و گو در تاریخ  1394/04/01 صورت گرفت.

سایت خبری در گذشت این هنرمند ارزشمند سینما و تلویزیون ایران را به خانواده وی تسلیت می گوید. 
 
انتهای پیام/
 

می فایل