اخبار مهم
Home / اجتماعی / بازدید ۱۲ هزار مسافر از غرفه گردشگری فرودگاه امام خمینی(ره)
456801_486.jpg

بازدید ۱۲ هزار مسافر از غرفه گردشگری فرودگاه امام خمینی(ره)

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، سید احمد صفوی با بیان این مطلب تصریح کرد: یکی از ایستگاه های اطلاع رسانی و گردشگری را در فرودگاه امام خمینی(ره) مستقر کردیم تا مسافران از بدو ورود به شهر تهران از خدمات گردشگری این شهر مطلع شوند.

صفوی با اشاره به اینکه تا دوازدهم فروردین ۱۲ هزار و ۱۳۰ مسافر از غرفه گردشگری فرودگاه امام خمینی(ره) بازدید کرده اند، ادامه داد: علاوه بر راهنمایی این تعداد مسافران، بیش از ۵ هزار بسته گردشگری نیز در بین دیگر افرادی که مستقیما به غرفه مراجعه نداشته اند توزیع شده است.

وی به استقرار ۴ ایستگاه گردشگری دیگر در میادین و نقاط پرتردد منطقه ۲۰ نیز اشاره کرد و گفت: بر اساس آمار اداره میراث فرهنگی تعداد گردشگران شهرری ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است که وجود ایستگاه های اطلاع رسانی و محل های اسکان موقت که به مسافران و گردشگران خدمات ارائه می کند یکی از مهمترین دلیل این روند صعودی است.

شهردار منطقه ۲۰ یادآور شد: بهره مندی از تور رایگان ری گردی، نمایش های هدفمند و آموزش محور بوستان ترافیک، شستشوی خودروها، خدمات خیاطی و آرایشگری مردانه از جمله خدمات ویژه و جانبی بوده که به مسافران نوروزی ارائه شده است  .

انتهای پیام/


می فایل