اخبار مهم
Home / اجتماعی / باران در تمام کشور می بارد/ احتمال وقوع سیلاب در چند استان
456706_884.jpg

باران در تمام کشور می بارد/ احتمال وقوع سیلاب در چند استان

به گزارش گروه جامعه میزان،مرتضی ضرابی در اینباره اظهار داشت:در ۱۳ فروردین شاهد بارش برف و باران در بخش هایی از نیمه شمالی کشور خواهیم بود. با توجه به نفوذ توده هوای سرد در مناطق شمالی کشورمان،‌ بارش های برف ادامه دارد.

وی افزود: در ساعات گذشته گزارش هایی مبنی بر بارش برف در اردبیل، قزوین و ارتفاعات شمال کشور مثل سیاه بیشه و یا ارتفاعات تهران همچون آبعلی و فیروزکوه داشته ایم و رانندگانی که در جاده های کوهستانی تردد می کنند باید نکات ایمنی به طورکامل رعایت کنند.
 
به گفته ضرابی با نفوذ هوای سرد، امشب هم در شمال شرق کشورمان، ارتفاعات البرز و بخش هایی از شمال شرق کشور بارش ها به شکل برف نمایان شود.
 
کارشناس سازمان هواشناسی تاکید کرد: بارش باران، در غرب کشور و دامنه های جنوبی البرز از عصر امروز قطع می شود اما شدت بارندگی های امروز که می تواند موجب سیل و آبگرفتگی معابر شود در استان های اصفهان و خراسان جنوبی پیش بینی می‌شود.
 
وی در پایان تاکید کرد: وزش باد  عمدتا در استان های نیمه شرقی کشور دیده خواهد شد ضمن اینکه توده ای از گرد و غبار هم در عراق شکل گرفته است که می تواند جنوب غرب کشور را با کاهش کیفیت هوا تحت تاثیر قرار دهد.
انتهای پیام/

می فایل