اخبار مهم
Home / سبک زندگی / ایده های زیبای دیزاین کادو ولنتاین ۹۵
62149_974.jpg

ایده های زیبای دیزاین کادو ولنتاین ۹۵

ولنتاین یا روز عشاق هر ساله در ۱۴ فوریه در سرتاسر جهان جشن گرفته می‌شود و در این روز که به عنوان نماد جهانی عشق شناخته می‌شود، عشاق انواع شکلات، گل، عروسک، کارت پستال و … را به یکدیگر تقدیم می‌کنند. هر کس بسته به سلیقه خود می‌تواند یک یا چند مورد از این‌ها را به کسی که دوستش دارد هدیه دهد اما معمولا شکلات ولنتاین، بخش جدایی ناپذیر کادوی ولنتاین می‌باشد.

دیزاین کادو ولنتاین یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های جشن ولنتاین است و در همین راستا، معمولا افراد تعدادی شکلات، آبنبات و … تهیه کرده و داخل یک جعبه زیبا می‌ریزند و همراه با نامه‌ای عاشقانه یا کارت پستال، تقدیم عشق خود می‌کنند. این شکلات می‌تواند از هر نوع و شکل و اندازه‌ای باشد و به هر تعدادی تهیه شود که البته معمولا شکلات‌ها و آبنبات‌های قلبی قرمز رنگ در اولویت هستند اما به هر حال انتخاب نوع، طعم و تعداد شکلات‌ ولنتاین به سلیقه فرد و البته بودجه‌ او بستگی دارد.

عاشق و معشوق در سرتاسر دنیا برای آنکه بتوانند احساسات خود را ابراز کنند، از راه‌های زیادی استفاده می‌کنند. بعضی افراد با صحبت کردن، برخی دیگر با نامه نوشتن، برخی با یک نگاه عاشقانه و برخی با یک جمله ساده به کسی که دوستش دارند ابراز عشق می‌کنند. اما معمول‌ترین راه ابراز علاقه، تقدیم گل به کسی است که دوستش داریم. گل دادن به کسی که دوستش داریم نیاز به مناسبت و بهانه خاصی ندارد با این حال در برخی مناسبت‌های خاص،‌ هدیه دادن و هدیه گرفتن گل به رسم و قانونی نانوشته درآمده که از آن جمله می‌توان به روز ولنتاین اشاره نمود.

شما در ادامه این مطلب می‌توانید نمونه‌هایی زیبا از دیزاین کادو ولنتاین را مشاهده کنید که توسط افراد مختلف با سلیقه های مختلف انجام شده و شما می‌توانید از آن‌ها برای دیزین کادو ولنتاین خود ایده بگیرید.

:ایده‌های زیبای دیزاین کادو ولنتاین

گردآوری: مجله اینترنتی infdqa

می فایل