اخبار مهم
Home / سبک زندگی / ایده‌های جالب هدیه روز مادر
68190_594.jpg

ایده‌های جالب هدیه روز مادر

هدیه گرفتن در هر سنی که باشیم خواه یک کادوی کوچک در دوران دبستان خواه یک هدیه گران بها در میان‌سالی، ما را خوشحال می‌کند. 
شاید این جمله خیلی تکراری و کلیشه‌ای باشد اما حقیقت این است که اکثر ما آدم‌ها از اینکه کسی با مناسبت یا بدون مناسبت به یادمان باشد و برای خوشحالی ما هدیه‌ای هرچند کوچک تهیه کنید بسیار خوشحال می‌شویم. 
همیشه برای هدیه دادن نباید منتظر روز و تاریخ مشخصی ماند، ما می‌توانیم عزیزان‌مان را حتی با شاخه‌ای گل در مواقعی که اصلا انتظار آن را ندارند خوشحال کنیم. با این حال از مهم‌ترین مناسبت‌هایی که برای آن‌ها به فکر تهیه هدیه مناسب هستیم می‌توان به جشن تولد، سالگرد ازدواج، روز مادر، روز پدر و … اشاره کرد.
هدیه سالگرد و تولد و … به جای خود اما برای تهیه “هدیه روز مادر” و روز پدر باید سنگ تمام گذاشت. درست است که پدرها و مادرها از فرزندان خود توقعی ندارند و با گفتن این جمله که خوشحالی و موفقیت تو بهترین کادو برای ماست؛ ما را از خرید کادو منع می‌کنند اما بهتر است در کنار فرزند خوب و خوشحال و موفق بودن، سعی کنیم با هرچه در توان داریم لبخندی بر لبان آن‌ها بنشانیم و هرچند کوچک گوشه‌ای از زحمات‌شان را جبران نماییم.
در ادامه درباره ایده‌های جالب و ساده هدیه روز مادر خواهیم گفت و باهم خواهیم دید خوشحال کردن این فرشتگان زمینی چه کار راحتی است. با ما همراه باشید.

ایده‌های جالب هدیه روز مادر:

  • یک غذای خوشمزه بپزید
اکثر ما عادت داریم وقتی به خانه می‌رویم شام و ناهارمان آماده باشد و همان غذایی باشد که خیلی دوست داریم اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که مادرتان چه غذایی را خیلی دوست دارد؟ 
همین مورد به ظاهر ساده می‌تواند ایده یک هدیه برای روز مادر باشد یعنی اینکه این بار جای خود را با مادرتان عوض کنید و این بار شما غذای مورد علاقه مادر را برای او تهیه کنید و او را خوشحال کنید. مادرها با کوچکترین توجه شما خوشحال خواهند شد.

  • کارت پستال دست ساز تهیه کنید
لازم نیست حتما یک کارت پستال گران‌ قیمت تهیه کنید، شما می‌توانید یک تکه مقوا و چند برگ کاغذ رنگی تهیه کنید و با رنگ روغن، آبرنگ و یا گواش یک نقاشی زیبا برای مادر بکشید و با چند خط شعر و یا جملات زیبایی که از ته دلتان برآمده را روی این کارت پستال دست‌ساز بنویسید و آن را به بهترین شکل ممکن تزیین کنید.
ایده‌ هدیه روز مادر - کادو روز زن - هدیه روز زن
  • شمع دست‌ساز با عکس مادر خود بسازید
یکی از هدایای ساده و ماندگاری که به عنوان هدیه روز مادر می‌‌توانید به مادرتان تقدیم کنید، یک شمع دست‌ساز و معطر با عکس خود اوست. برای این کار با یک سرچ ساده در اینترنت می‌توانید تکنیک‌های ساده شمع‌سازی را یاد بگیرید و با استفاده از یکی از عکس‌های زیبای مادرتان، یک شمع اختصاصی و زیبا برای او تهیه کنید.
  • یک وسیله تزیینی درست کنید
همه ما در منزل خود وسایل دکوری قدیمی داریم که دیگر از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم و مدت‌هاست کنار گذاشته شده و خاک می‌خورند. اگر قصد دارید یک هدیه ارزشمند به مادر خود بدهید مقداری رنگ و چسب و اکلیل و … تهیه کنید و یکی از وسایل دکوری قدیمی را گردگیری کرده و یا رنگ آمیزی کنید و یا با وسایل دیگر تزیین کنید تا دوباره نونوار شده و سپس آن را به مادر خود هدیه کنید.
پیشنهاد هدیه روز مادر - هدیه روز زن - کادو روز مادر - عکس هدیه روز مادر
  • فشارسنج یا ترازو بخرید
با بالا رفتن سن، احتمال ابتلا به بیماری‌های مختلف خیلی بالا می‌رود. شما می‌توانید با تهیه وسایلی که مربوط به کنترل، پیش‌گیری یا  درمان خانگی بیماری‌‌ها هستند، از پدر و مادر خود بیشتر مراقبن کنید و آن‌ها را به عنوان هدیه روز مادر یا هدیه روز پدر به والدین عزیز خود هدیه کنید.
امیدواریم از این ایده‌های ساده استفاده کرده و برای هدیه روز مادر امسال یک کار متفاوت انجام دهید و مادر عزیز‌تان را خوشحال کنید.
مجله اینترنتی infdqa

می فایل