اخبار مهم
Home / فضای مجازی / امکان پنهان کردن اپلیکیشن‌ های کم کاربرد در iOS 10 فراهم می‌شود
470273_331.jpg

امکان پنهان کردن اپلیکیشن‌ های کم کاربرد در iOS 10 فراهم می‌شود

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، کدهای جدید اضافه شده به بخش داده‌های کلان آيتونز به احتمال زیاد نشان از این دارند که اپل در نسخه‌ی بعدی سیستم عامل موبایل خود امکان پنهان کردن اپلیکیشن‌های سیستمی را نیز فراهم خواهد کرد. این کدها شامل isFirstParty و isFirstPartyHideableApp می‌شوند که در هر اپلیکیشن اپ‌استور دیده می‌شوند.

این کدها می‌توانند نشان از این داشته باشند که به زودی می‌توانید اپلیکیشن‌های سیستمی مانند Compass و Stocks را نیز پنهان کنید. این کدها در حال حاضر در حالت False قرار دارند اما احتمال می‌رود در کنفرانس ژوئن به همراه آی او اس ۱۰ این ویژگی نیز معرفی شود.

البته در گذشته تیم کوک احتمال اضافه شدن این ویژگی را رد نکرده و آن را امری سخت‌تر از آن چه که تصور می‌شود خوانده بود. البته این ویژگی در اپل تی‌وی و در دستگاه‌های مورد استفاده در کسب و کارها وجود ندارد ولی احتمال می‌رود به زودی راه خود را به سیستم عامل iOS نیز باز کند.

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل