اخبار مهم
Home / اجتماعی / افزایش کرایه تاکسی ها در فروردین منتفی است/ احتمال افزایش کرایه ها در اردیبهشت ماه
457780_809.jpg

افزایش کرایه تاکسی ها در فروردین منتفی است/ احتمال افزایش کرایه ها در اردیبهشت ماه

ابوالفضل قناعتی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه سایت خبری تصریح کرد: به دلیل اهمیت موضوع افزایش کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس و مترو، مقرر شده اعتراض فرمانداری در جلسه غیر علنی روز یکشنبه شورای شهر مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: اعضا پس از بحث و بررسی، نظر نهایی خود در رابطه با میزان افزایش کرایه ها در سال ۹۵ را بار دیگر اعلام خواهند کرد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به مدت زمان ۱۵ روزه فرمانداری برای بررسی مجدد مصوبه پارلمان شهری اظهارکرد: پس از اصلاح موارد مربوط به اعتراض فرمانداری در رابطه با افزایش کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس و مترو، این موضوع بار دیگر به فرمانداری ارجاع داده شده و فرمانداری تهران نیز ۱۵ روز برای بررسی مصوبه جدید مهلت خواهد داشت.

قناعتی با تاکید بر اینکه قطعا افزایش کرایه تاکسی ها در فروردین محقق نخواهد شد،خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فرمانداری برای بررسی مصوبه شورای شهر ۱۵ روز زمان دارد، این افزایش در اردبهشت اجرایی می شود.

وی ادامه داد: در صورتی که بررسی اعتراض فرمانداری و اصلاحات شورا مورد تأیید قرار نگیرد، این موضوع در شورای حل اختلاف مورد بررسی قرار می گیرد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران خواستار افزایش حمایت ها از تاکسیران های شهر تهران شد و اذعان کرد: در شرایطی که افزایش کرایه تاکسی ها به زمان دیگری موکول شده است، باید بسته های حمایتی برای قشر تاکسیران شهر در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

می فایل