اخبار مهم
Home / اجتماعی / اعزام شهروندان به مناطق جنگی و عملیاتی جنوب کشور
389619_674.jpg

اعزام شهروندان به مناطق جنگی و عملیاتی جنوب کشور

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، مجید یوسف زاده خیابانی با اعلام این مطلب گفت: در این سفر، شهروندان به مدت چهار روز از مناطق جنگی کشور مانند اندیشمک، شوش، طلائیه، شلمچه و هویزه دیدن می کنند.

وی تصریح کرد: علاقمندان به حضور در این کاروان زیارتی می توانند تا ۱۰ اسفند ماه به سرای محلات، شهرداری های نواحی پنجگانه و مساجد منطقه مراجعه کنند.

رئیس اداره امور ایثارگران منطقه ۷ یادآور شد: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان والامقام میهنمان، شهروندان ساکن منطقه درتاریخ ۱۳ اسفند ماه به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

وی استقلال، آزادی و حریت را از پیام های اصلی شهدا عنوان کرد و افزود: شهدا در حقیقت با لبیک به ندای امام راحل و از خودگذشتگی واقعی به ما درس عزت، حریت و استقلال سیاسی دادند و امروز در سایه این رادمردی‌هاست که ایران اسلامی امن ترین کشور در دنیاست.

خیابانی بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال صحیح پیام شهدا به نسل امروز تاکید کرد و گفت: اگر شهدا ایثار نمی‌کردند و خانواده‌های آنها استقامت نداشتند فضای امن و سالم کنونی هرگز به دست نمی‌آمد.

انتهای پیام/

می فایل