اخبار مهم
Home / فضای مجازی / «اره شدن» یک زندانی!
387072_728.jpg

«اره شدن» یک زندانی!

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی سایت خبری، در حالیکه رسانه های خبری غرب به ویژه آمریکا از شبکه های ماهواره ای گرفته تا سایت های خبری، پیرامون مساله حقوق بشر و یا حقوق فردی مانورهای تبلیغاتی داده و سوار بر این موج رسانه ای به کشورهای دیگر از جمله ایران می تازند، خبرهای بسیاری از نقض حقوق بشر، آن هم به بدترین شکل ممکن در خود آمریکا سانسور می شود.

در همین زمینه گزارش ها حاکی از آن است است که پانزده ساعت پس از وقوع شورش در یکی از زندان های ایالتی کالیفرنیا به نام «سولانا»، جسد فردی پیدا شد که با اره به دو نیم تقسیم و برخی از اندام های داخلی اش ربوده شده و باقی قسمت های بدن در سطل زباله ریخته شده بود.

 این زندانی که «نیکولاس رودریگز» نام داشت به اتهام سرقت به ۸ سال حبس محکوم شده بود و تاکنون هیچ کس مظنون به قتل وی نیست. مامورین زندان پس از یافتن جسد تکه پاره وی، متوجه شدند که بیشتر اندام های داخلی وی از جمله بخش قفسه سینه کاملاً تخلیه شده است.

آنچه در این میان مایه تاسف است اینکه مدت زمان زیادی از شانتاژهای سریالی شبکه هایی مانند صدای آمریکا و بی بی سی نگذشته که در آن با ادعاهایی خودساخته به وضعیت زندانیان در ایران اعتراض می شد و یا انتشار خبرهای بسیاری که با انتساب ادعایی آن ها به اسلام گرایان و با چاشنی اغراق، سعی در القای نقض حقوق بشر در کشورهای اسلامی و توسط مسلمانان داشته اند.

تمام این شانتاژهای خبری علیه مسلمانان و ایران در حالی است که خبرهای این چنینی در این رسانه ها با “سانسور” مواجه شده و موارد متعدد و مشابه آن اطلاع‌رسانی نمی شود.
 
ظاهراً کشته شدن یک انسان در حالیکه با اره به دو نیم شده، اعضای بدنش به سرقت رفته و البته تا زمان وقوع شورش نیز این جسد در سطل زباله مخفی مانده، در ادبیات حقوقی غرب و رسانه های وابسته به آن ها نقض حقوق بشر به شمار نمی رود و ارزش اطلاع رسانی ندارد.

گفتنی است این گزارش در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۴ در سایت اینترنتی جام نیوز منتشر شده است و بنا به اهمیت آن بازنشر می شود.

/انتهای پیام/
سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل