اخبار مهم
Home / سیاسی / ارتش ثابت کرد شایسته اعتماد و حمایت از سوی امام و رهبری است
486347_401.jpg

ارتش ثابت کرد شایسته اعتماد و حمایت از سوی امام و رهبری است

به گزارش گروه سیاسی سایت خبری،حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در آستانه ۲۹ فروردین روز ارتش و گرامیداشت حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان با حضور در مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی زمینی (۰۱) در جمع فرماندهان و دانشجویان این مرکز با اشاره به صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر نامگذاری ۲۹ فروردین به نام روز ارتش، تصریح کرد: امام راحل با هوشیاری و دور اندیشی که داشتند با صدور این فرمان ضمن حفظ و تأیید ارتش در شرایط حساس انقلاب، تمام توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کردند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه تأکید کرد: امروز، ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ تمامیت ارضی و حدود و ثغور میهن اسلامی نقش بسزایی ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه توان رزمی ارتش موجب بازدارندگی مناسب در برابر تهدیدات دشمنان شده، افزود: امروز، قدرت و توان بازدارندگی نیروهای مسلح موجب اقتدار و عزت ایران اسلامی و پشتوانه مسئولان دستگاه‌های دیپلماسی بوده و اگر امروز مذاکره کنندگان ما با اقتدار در مجامع بین المللی صحبت می‌کنند، به پشتوانه همین اقتدار و قدرت بازدارندگی است.

حجت الاسلام آل هاشم افزود: ارتش محصول اعتماد و عنایت حضرت امام خمینی (ره) و هدایت رهبر فرزانه انقلاب است و با طی مسیر رشد و بالندگی به ارتشی مقتدر و حزب اللهی تبدیل شده است.

وی در پایان ضمن گرامیداشت روز ارتش و تبریک این روز به آحاد کارکنان غیور ارتش سرافراز، یاد و خاطره شهدای والامقام ارتش جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشت.  

انتهای پیام/
 

می فایل