اخبار مهم
Home / اجتماعی / احداث پارکینگ اتوبوسرانی در «شهر آفتاب»
396855_667.jpg

احداث پارکینگ اتوبوسرانی در «شهر آفتاب»

به گزارش گروه جامعه سایت خبری، نوید رضا خدیوی رفوگر اظهار کرد: مهندسان و کارگران به صورت دو شیفته در ایستگاه متروی شاهد، مشغول به کار هستند و به منظور تسریع در پیشرفت پروژه و تحویل آن در زمان مقرر، افزایش یک نوبت کاری و فعالیت سه شیفته در این ایستگاه، مورد تأکید قرار گرفت.

وی با اشاره به این که البته تدابیر و تمهیدات لازم به منظور تقویت خدمات اتوبوسرانی در ایستگاه متروی شاهد پیش بینی شده، اظهار کرد: در این بازدید، ساماندهی دسترسی ها به «پروژه شهر آفتاب» و وضعیت پیشرفت پروژه پارکینگ های عمومی و شخصی این مجموعه نیز مورد بررسی قرار گرفت.

خدیوی رفوگر با بیان این که پارکینگ بزرگ اتوبوسرانی «شهر آفتاب» با ظرفیت پارک ۳۰۰ دستگاه اتوبوس در این مجموعه در دست احداث است، تصریح کرد: با بهره برداری از این پارکینگ، عموم بازدیدکنندگان می توانند از اقصی نقاط شهر با استفاه از ناوگان اتوبوسرانی، عازم «شهر آفتاب» شده و به راحتی از نمایشگاه بین المللی جدید تهران دیدن کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک سازمان بازرسی شهرداری تهران در خاتمه خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین ملاحظات در احداث نمایشگاه بین المللی جدید تهران در «پروژه شهر آفتاب»، مسیرهای دسترسی و چگونگی رفت و آمد به آن است که به این منظور، علاوه بر خطوط اتوبوسرانی، یک خط اختصاصی مترو نیز در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

می فایل