اخبار مهم
Home / فضای مجازی / احتمال عرضه مک بوک تازه توسط اپل
370249_904.jpg

احتمال عرضه مک بوک تازه توسط اپل

به گزارش گروه فضای مجازی سایت خبری، شنیده می شود که اپل قصد دارد ساعت هوشمند را نیز با تغییراتی در دسترس علاقمندان قرار دهد.

اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۵ تنها موفق به فروش ۵٫۳ میلیون رایانه مک بوک شد که نسبت به سه ماهه قبل از آن هفت درصد کاهش نشان می دهد و برای اپل که همیشه به روند تصاعدی فروش تولیداتش عادت داشته یک شکست محسوب می شود.

این در حالی است که همزمان با عرضه ویندوز ۱۰ میزان فروش لپ تاپ های مجهز به این سیستم عامل افزایش قابل توجهی نشان می دهد. برخی تحلیل گران معتقدند عرضه مک بوک و آی مک جدید می تواند اپل را مجددا به روزهای اوج بازگرداند.

منابع مطلع می گویند تولید مک بوک های جدید ۱۲ و ۱۳٫۳ اینچی احتمالا تا سه ماه آینده آغاز می شود. مدل ۱۵ اینچی جدید مک بوک هم در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۶ در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

پیشرفته ترین مدل مک بوک ۲۰۱۶ Retina MacBook Pro با پردازنده Skylake خواهد بود. افزایش عمر باتری و ارتقای عملکرد کارت گرافیکی دو مزیت مهم استفاده از Skylake در رایانه های مک خواهد بود. البته پیش از این گفته می شد مک بوک های جدید اپل دارای نمایشگرهای لمسی خواهند بود، اما این مساله تکذیب شده است. از جمله محصولات جدید اپل که قرار است در ماه مارس عرضه شوند می توان به iPad Air 3 اشاره کرد.

/انتهای پیام/

سایت خبری: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

می فایل