اخبار مهم
Home / سبک زندگی / آموزش ساخت هدیه ولنتاین با نمد (قلب نمدی ولنتاین)
61811_873.jpg

آموزش ساخت هدیه ولنتاین با نمد (قلب نمدی ولنتاین)

با نزدیک شدن به “روز ولنتاین”، بازار فروش محصولات تزیینی پارچه‌ای، نمدی، کریستالی و … حسابی داغ است. قلب‌های کوچک و بزرگ نمدی، عروسک‌های نمدی یا پنبه‌ای، کارت پستال‌های کاغذی، گل‌های پارچه‌ای و … از جمله تزیینات زیبا و ساده‌ای هستند که در این ایام به وفور دیده می‌شوند و آن دسته از افراد که به روز ولنتاین علاقمندند و آن را جشن می‌گیرند، اقدام به خرید این دست اشیا نموده و به نشانه ابراز عشق و علاقه قلبی خود، آن‌ها را به فرد مورد علاقه خود تقدیم می‌کنند. 
با وجود اینهمه تنوع در بازار، بسیاری از افراد هستند که دوست دارند کمی متفاوت عمل کرده و هدیه دست ساز خود را به کسی که دوستش دارند تقدیم کنند. این افراد با توجه به مهارتی که دارند و با صرف کمی وقت و خلاقیت، انواع کارت پستال‌های دست‌ساز کاغذی یا نمدی، قلب‌ نمدی، عروسک نمدی یا پارچه‌ای، جعبه کادویی دست ساز و … را تهیه کرده و همراه با گل یا شکلات یا خرس عروسکی مخصوص ولنتاین، به عشق خود هدیه می‌دهند. 
کادوهای دست ساز شاید ارزش مادی خیلی زیادی نداشته باشند و بسیار ساده‌تر از انواع بازاری باشند اما در پشت این هدایای ساده،‌دنیایی از محبت، توجه و عشق و علاقه عمیق قلبی نهفته است.
در همین راستا، تصمیم داریم یک نمونه آموزش ساخت ریسه یا حلقه قلب مخصوص ولنتاین با نمد را به شما آموزش دهیم تا بتوانید برای هدیده ولنتاین امسال خود، یک کار دستی ارزشمند و زیبا داشته باشید؛ چیزی که لنگه آن در هیچ فروشگاهی پیدا نمی‌شود چون شما آن را ساخته‌اید. با ما همراه باشید. 

آموزش ساخت قلب ولنتاین با نمد:

  1. برای ساخت ریسه قلب ولنتاین با نمد یا قلب نمدی، شما به یک تکه پارچه نمدی به رنگ قرمز نیاز دارد.
  2. پارچه نمدی را به دو شکل دو مستطیل مساوی برش بزنید.
  3. مستطیل‌ها را از ضلع مساوی بهم دیگر بدوزید.
  4. حالا پارچه‌ها را از داخل به سمت بیرون برگردانید و دو ضلع روبرو را نیز بهم بدوزید.
  5. حالا پارچه را به قسمت‌های ۲٫۵ سانتی علامت زده و با قیچی، بچینید.
  6. حالا شما بسته به طول پارچه‌ای که داشتید، قلب‌های نمدی قرمز و زیبا دارید که می‌توانید با آن‌ها ریسه نمدی درست کنید و یا آن‌ها را به سادگی در کنار سایز هدایای مخصوص ولنتاین خود قرار داده و به کسی که دوستش دارید تقدیم کنید.
امیدواریم از این آموزش ساده، استفاده لازم را ببرید. در ادامه نمونه‌هایی از ساخت کادوی ولنتاین با نمد یا به عبارتی، انواع قلب نمدی را می‌بینید که می‌توانید از آن‌ها ایده گرفته و هرکدام را که دوست داشتید در رنگ دل‌خواه تهیه کنید.

مجموعه‌ای از انواع قلب ولنتاین با نمد:

قلب نمدی ولنتاین با نمد، قلب نمدی ولنتاین آموزش ساخت قلب نمدی، هدیه ولنتاین با نمد
قلب نمدی ولنتاین، هدیه ولنتاین، تزیین کادو ولنتاین ولنتاین نمدی، ولنتاین با نمد، کادو ولنتاین
هدیه ولنتاین با نمد، تزیین جعبه کادو ولنتاین، ولنتاین با نمد ساخت کادو ولنتاین، قلب نمدی، دسته گل نمدی
کادو ولنتاین با نمد، تزیین داخل جعبه کادو ولنتاین قلب نمدی، هدیه ولنتاین با نمد، کاردستی نمدی


  گردآوری: مجله اینترنتی infdqa

می فایل