اخبار مهم
Home / سبک زندگی / آموزش تغییر مدل ابرو و حالت‌دادن به ابرو
25521_115.jpg

آموزش تغییر مدل ابرو و حالت‌دادن به ابرو

آموزش تغییر مدل ابرو و حالت‌دادن به ابرو

اگر تصمیم دارید خودتان در منزل ابروهای خود را بردارید، باید این‌کار را با دقت بسیار انجام دهید و به نکات ظریفی که در اینجا آمده توجه کنید؛ زیرا ابروها قاب چشم‌ها هستند و در برخورد با افراد اولین چیزی هستند که توجه فرد مقابل را جلب کرده و در طرز فکر او درباره شما بسیار موثر است.
ابتدا باید مدل ابرو خود را تعیین کنید:
  1.  همانند تصویر بالا، قسمت ابتدای ابرو باید متناسب با گوشه داخلی چشم باشد. اگر فاصله چشمان شما زیاد است، باید ابتدای ابرو را کمی بیشتر به سمت داخل بیاورید تا این فاصله کم‌تر شود. در مواردی که چشم ها از حالت استاندارد به هم نزدیک‌تر هستند نیز قضیه درست برعکس خواهد بود یعنی؛ ابتدای ابرو باید کمی از گوشه داخلی چشم دورتر باشد.
  2.  قسمت انتهای ابرو نیز باید متناسب با گوشه خارجی چشم باشد. برای این کار یک مداد را کنار بینی خود قرار دهید و سر آن را به سمت گوشه خارجی چشم نگه دارید. امتداد این مداد محل انتهای ابرو را مشخص می‌کند.
  3.  قسمت پایین نقطه شروع ابرو با قسمت دُم ابرو باید در یک امتداد باشند. مشخص‌کردن این نقاط به حفظ تعادل چهره شما کمک می‌کند و از نازک‌کردن بیش از حد ابرو ها جلوگیری می‌کند.
مدل ابرو، انواع مدل ابرو، مدل ابرو جدید، هاشور ابرو
وقتی این نقاط مشخص شدند دست‌به‌کار شوید و برداشتن ابرو را آغاز کنید.
برداشتن ابرو، مدل ابرو، عکس ابرو، ریزش ابرو
می‌توانید برای راحتی کار، قسمت‌هایی از ابرو که می‌خواهید بردارید را با یک سایه سفید بپوشانید تا هم موهای زاید را راحت‌تر ببینید و هم حالت نهایی مدل ابرو را از قبل مشخص کنید زیرا اصلا قرار نیست ابروها زیاد نازک شوند.
وقتی تار موهای زاید را برداشتید، با یک مداد ابروی روشن که با رنگ پوست و رنگ موهای‌تان هماهنگ است، قسمت‌های خالی ابرو را پُر کنید.
 تغییر مدل ابرو ،حالت‌دادن به ابرو، مداد ابرو، سایه ابرو
سپس از یک سایه ابرو تیره‌تر برای دُم ابروها استفاده کنید. این کار چهره شما را جذاب‌تر می‌کند.
سایه ابرو، مدل ابرو، رنگ ابرو، مداد ابرو، هاشور ابرو
بعد از سایه‌زدن، با برس ابرو ابروها را به سمت بالا شانه کنید تا هم حالت زیباتری بگیرند و هم پودر سایه اضافه از روی ابروها به پایین بریزد.
 تغییر مدل ابرو، حالت‌دادن به ابرو، ریزش ابرو، مدل ابرو، مدل ابرو جدید
تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی infdqa

می فایل