اخبار مهم
Home / فرهنگی / "آفرین عبیسی" به پروژه زندگینامه "قاری شهید فاجعه منا" پیوست+ جدیدترین تصاویر
400647_614.jpg

"آفرین عبیسی" به پروژه زندگینامه "قاری شهید فاجعه منا" پیوست+ جدیدترین تصاویر

به گزارش گروه فرهنگی سایت خبری به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی«خانمْ سادات»، آفرین عبیسی در این فیلم در مقابل امین زندگانی بازیگر نقش «محسن حاجی حسنی کارگر» به عنوان مادر وی به ایفای این نقش می پردازد.
 
عبیسی همسر مرحوم ایرج صادق پور (فیلمبردار و تهیه کننده)  در کارنامه کاری خود به ایفای نقش در بسیاری از فیلم های سینمایی از جمله «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت»، «خانه‌ای کنار ابرها»، «تقاطع»، «بید مجنون»، «نیمه پنهان» و … پرداخته است.
 

از دیگر فعالیت های این بازیگر می توان به ایفای نقش در فیلم های سینمایی «رستگاری در هشت و بیست دقیقه»، «شکلات»، «قدمگاه»، «مهمان مامان»، «دختر ایرونی»، و «واکنش پنجم» اشاره کرد.
 
«خانمْ سادات» عنوان فیلم سینمایی زندگینامه شهید حاجی‌حسنی‌کارگر است که  به کارگردانی  و تهیه کنندگی مریم ابراهیم‌وند و نویسندگی علی اکبر محلوجیان در حال ساخت است و با برداشتی آزاد به تصویرسازی شخصیت این شهید می پردازد.
 
 براساس این گزارش، از جمله عوامل این فیلم می توان به داود امیری فیلمبردار، محمد قومی طراح چهره پردازی، سحر شهامت طراح صحنه و لباس، سحر مصیبی مدیر برنامه ریزی، حسن خضر آبادی مدیر تولید، امید قربانی مدیر تدارکات، میثم مولایی تدوین، مریم مجد عکاس، شهره فهیمی منشی صحنه، ویژیوال افکت شهاب الدین نجفی و بهروز معاونیان صدابردار و صداگذاری اشاره کرد.
 
آفرین عبیسی به پروژه زندگینامه

شهید «محسن حاجی‌حسنی‌کارگر» قاری بین‌المللی و نفر اول مسابقات قرآن کریم در مالزی، دوم مهر ماه سال جاری همزمان با ادای مراسم رمی جمرات در منطقه منا به همراه جمع کثیری از حجاج کشورمان دعوت حق را لبیک گفت.
 
 انتهای پیام/

می فایل