اخبار مهم
Home / اجتماعی / آخرین وضعیت پروژه های بنیاد تعاون نیروی انتظامی/ بازپرداخت سود سهامداران عطر گل یاس
476220_981.jpg

آخرین وضعیت پروژه های بنیاد تعاون نیروی انتظامی/ بازپرداخت سود سهامداران عطر گل یاس

به گزارش گروه جامعه سایت خبری،سردار محمدعلی نوری‌نژاد  در بازدید از پروژه های عمرانی در دست اقدام ناجا و در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان گلستان گفت: با تمام وجود در راستای رسیدگی و پاسخگویی به مطالبات كاركنان تلاش كرده و این موضوع با جدیت در دستور كار بنیاد تعاون قرار دارد. 

وی گفت: یكی از اولویت های بنیاد تعاون ناجا به نتیجه رساندن پروژه های در دست اقدام است و این جز در سایه تلاش، همدلی و همكاری همه كاركنان میسر نخواهد شد. 

سردار نوری نژاد در ادامه به موضوع مسكن و پرداخت تسهیلات مسكن در قالب كد ۶۲ ویژه کارکنان انتظامی گلستان اشاره كرد و گفت: در صورت تامین اعتبار، ۸۰ درصد تسهیلات مسكن و ۵۰ درصد وام ازدواج كاركنان انتظامی گلستان در سال جدید پرداخت خواهد شد. 

وی گفت: هدف از سفر به استان ها در واقع بررسی وضعیت پروژه های در دست ساخت بنیاد و تعیین میزان پیشرفت آنها است. 

وی به روند بازپرداخت سود سهام داران شركت عطر گل یاس نیز اشاره و تشریح كرد: به سرمایه اولیه كاركنان سهامدار در شرکت عطر گل یاس فقط ۲۲ درصد سود بر اساس زمانبندی از پیش تعیین شده، صورت می گیرد. 

وی به پروژه های در دست ساخت بنیاد تعاون ناجا در استان گلستان اشاره كرد و افزود: مجتمع رفاهی پردیس گلستان نیز یكی از پروژه هایی است كه در بنیاد تعاون در حال پیگیری است.
 
انتهای پیام/

می فایل